Виробництво котлів в Миколаєві

Наша компанія здійснює виробництво котлів Миколаїв опалення фірми «Brick» і пропонує дані прилади до реалізації жителям Миколаєва. Наші пропозиції вигідні, оскільки ціни ми завжди утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви значно заощадите свої заощадження, так як ціни на твердопаливні ресурси варіативні: ціни залежать від виду палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Миколаєві ґрунтується на застосуванні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому котли опалення «Брік» славляться надійністю і якістю.

Котли «Брік»: види палива

Сучасний ринок, завдяки застосовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, надає наступні модифікації палива (котли Брік Миколаїв працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • пелети і брикети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви поцікавитеся оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (особисті умови в цьому відношенні задають і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів за цим параметром розрізняються. Ось лише деякі приклади: ціна на колоті дрова (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 гривень (актуально на червень 2017 р.).

До початку сезону опалення ціни, як правило, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального приладу, прагнуть купити котел від виробника Миколаїв, адже відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Брік нашого виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Миколаєві, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, тому ми висуваємо кращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки встановлюються додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум функціональності при роботі не тільки з сухими типами палива, але також з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На будь-який котел наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує точну і повноцінну інформацію про кожну наявну в каталозі модель.
 • Ми надаємо можливість подивитися роботу вподобаного пристрою на наявному у покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модель котла опалення.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Миколаїв, ми показуємо замовнику реальну роботу агрегату в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки повідомити про дату вашого візиту): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності і кількість вироблених гігакалорій.

Вибираючи опалювальний котел, звертайте увагу на марку металу, товщину сталі, розміри агрегату, його потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах ґрунтується ціна.